BER-KUT LİFE / BER-KUT İNŞAAT

BER-KUT LİFE 2Yatırımın adresi olan şehrimizin en güzel semti Talas’ta tam da hayalleriniz gibi bir eviniz tam da bütçenize uygun bir yatırımınız olsun istedik.
Çünkü sizi tanıyoruz.
Şehrin içinde ama sakinliği ve yeniden şekillenen görüntüsüyle Talas, Mevlana Mahallesi, Papatya Caddesi üzerinde tamamen farklı mimarisiyle ve sıra dışı konseptiyle dikkatleri üzerine çeken BER-KUT Life1 ve BER-KUT Life2 projemize sizlerde bekliyoruz.
Yatırımın adresi Talas’ta yüksek kira getirili, paranıza değer katacak projemizi tanıdıkça projede yerinizi almak için sabırsızlanacaksınız.
Çünkü isteklerinizi biliyoruz.
Uzun yıllardan bu yana elde ettiğimiz kazanımlar ve müşteri deneyimlerimiz sayesinde profesyonel ekibimizle birlikte her ayrıntısını düşündüğümüz en iyisini en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz BER-KUT Life1, BER-KUT Life2 projemiz toplam 32 adet 4+1 ve 55 adet 2+1 & 2,5+1 olmak üzere toplam 87 daire ve 4 adet 400 m²’lik ticari ünitesiyle sınırlı sayıda cazip fiyat avantajıyla lansmana özel fiyatlarla satışa sunulmuştur.
BER-KUT İNŞAAT…
TALAS’IN PARLAYAN YILDIZI YÜKSELEN DEĞERİ…

  • Özellikler / Kat Planı
  • Galeri
  • Video
  • Katalog
  • Lokasyon

Projelerimizi daha yakından incelemek için Ofisimize bekliyoruz